Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego C /21.04.2019/

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Triduum Paschalnym i Rezurekcji. Było to ważne i budujące świadectwo wiary.

Drogim Parafianom, pragniemy jako Duszpasterze, złożyć najserdeczniejsze życzenia: Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem stanie się w naszym życiu źródłem radości. Niech Ten, który pozwala dotknąć Swoich Ran, obdarzy Was zdrowiem duszy i ciała. Niech Was wypełni Swoim pokojem, abyście nieśli Go także tym, do których zostaliście posłani.
Życzymy Świąt pełnych radości, pokoju, wzajemnej życzliwości w domowej i rodzinnej atmosferze – zapewniamy o naszej modlitwie w tych intencjach, równocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane i składane osobiście życzenia. Szczęść Boże!!!

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce tych, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy siostrze Elżbiecie za przygotowanie dekoracji kościoła, kaplicy Ciemnicy i Grobu Pańskiego, kwiaciarni z Dubia, ofiarodawcom kwiatów do grobu Bożego, naszym strażakom pełniącym wartę przy Grobie Pańskim, Panu organiście, Panu kościelnemu, pani Marii Hrabia, Liturgicznej Służbie Ołtarza, scholi młodzieżowej. Dziękuję księdzu Piotrowi za wygłoszone kazania pasyjne, księdzu Robertowi za przygotowanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

Dzisiaj uroczyste nieszpory kończące Święte Triduum Sacrum o godz. 17.30.

Róża św. Rity zaprasza na modlitwę różańcową.

Jutro, drugi dzień świąteczny – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Jest to dzień, w którym wspieramy modlitwami i ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
Uroczyste chrzty o godz. 12.15. Mszy Św. o godz. 18.00 nie będzie.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: