Intencje mszalne: luty 2023

Niedziela 05.02.2023  (V Niedziela zwykła)

6:45+  Antoni Mucha, ++ rodzice  
8:00+ Józef  Mucha, ż. Stanisława  
9:30+ Roman Żurek (od chrzestnej Aleksandry)  
11.00+ Stanisława Kuruc ( +13), m. Stanisław         
12.15Za parafian                                       
18.00+ Bronisław Pawlikowski, z. Stanisława, ++ z rodziny  
Nielepice+ Marian Mytych (+20), ż. Helena, s. Władysław  
BrzezinkaDziękczynna w 50 rocz. ślubu Marii i Włodzimierza (…)  

Poniedziałek 6.02.2023

6.30+Maria Findura (od brata Antoniego)
17.00+Adam Paczyński

Wtorek 7.02.2023    

6:30+Jerzy Wąchal (od rodziny Pyta)
BrzezinkaDziękczynna w 18 r. urodzin Karoliny i błog. Boże dla całej rodziny
17.00+ Barbara Trzaska –Dobosz (od cioci Zofii i kuzynki Doroty)

Środa 8.02.2023  

6:30+Władysław Mazur (od żony)                                                               
17.00+ Barbara Trzaska –Dobosz (od siostry Zofii)

Czwartek 9.02.2023

6:30+ Tadeusz Banduła (od córki Agnieszki)
17.00+ Józef Gędłek, Helena ż., Andrzej s.,

Piątek 10.02.2023  

6:30+ Zenon Bicz, Danuta ż.
17.00+ Maria Młodzik (od rodziny Noworyta)

 Sobota 11.02.2023  

6:30+ Sebastian Potoczek (od babci)
17.00O błog. Boże dla rodzin w parafii
O rychłą kanonizację bł. Władysława Bukowińskiego
Dziękczynna w 40 r. urodzin Dominiki  
+Maria Findura (od męża Jana) + Jerzy Wąchal (od Zdzisławy Górka) + Marian Kołodziejczyk (od chrześnicy Moniki) +Barbara Trzaska – Dobosz (od Małgorzaty) + Tadeusz Banduła (od rodziny Żurek) + Władysław Mazur (od wnuka) + Henryk Zając (od Janiny i Andrzeja Walaszczyk) + Edward Siodłak (od syna Kamila) + Barbara Trzaska – Dobosz (od Danuty, Pawła Dobosz) + Zofia, Piotr, Ilona Szlachta, Teresa Wraźidło + Stanisława Zimoląg (od córki Anny) + Kazimiera Sącka (od wnuka Grzegorza)

Niedziela 12.02.2023  (VI  Niedziela zwykła)

6:45+ Stanisława Zimoląg (od syna Wiesława)  
8:00+ Władysław Łużny  
9:30+ Kazimierz Wróbel  
11.00+ Jan Faryna, Franciszka ż., Julian s.,  
18.00+ Za parafian  
Nielepice+ Maria Wrońska, ++ rodzice, teściowie, rodzeństwo  
Brzezinka+ Kazimierz Marona (+3)  

Intencje mszalne: styczeń/luty 2023

Niedziela 29.I.2023  (IV Niedziela zwykła)

6:45+ Leopold, Stanisława, Teresa Widyna, ++ rodzice, dzieci  
8:00+ Józef Uliszak  
9:30+ Janina Pogan ( +1), m. Stanisław  
11.00Za parafian  
18.00+  Stanisława Stawowska (+1)  
Nielepice+ Jan Faliszek (+8), Franciszek, Helena, ++ z rodziny  
Brzezinka+ Andrzej Cupek (+1)                     

Poniedziałek 30.1.2023

6.30+ Marian Sonik (od Pracowników Urzędu Pocztowego)
17.00+ Marian Kołodziejczyk (od Renaty)

Wtorek 31.1.2023    

6:30+ Maria Findura (od brata Jana)
Brzezinka+ Józefa Kantor (+9)
17.00+ Ludwik, Anna Abram

Środa 1.2.2023  

6:30+ Henryk Zając (od Ireny Bigaj)                                                            
17.00+ Barbara Trzaska –Dobosz (od siostry Zofii)

Czwartek 2.2.2023 (Matki Bożej Gromnicznej)

6:30+ Ryszard Pichnar (+1)
8.00W intencji Róży MB Gromnicznej
18.00+ Maria Gędłek
Nielepice+Władysław Szklarczyk (córki Renaty)
BrzezinkaDziękczynna z prośbą o błog Boże i dobre Przygotowanie do I Komunii Świętej Pawła Dudy

Piątek 3.2.2023  

6:45+ Agnieszka Baster, m. Jan, Julia Laskiewicz, m. Jan, Maria, m. Jan, Jan Korbiel
Brzezinka+ Marian Kapelan, ż. Helena, ++ rodzice
17.00+ Jan Kwiatkowski , ż. Jadwiga

 Sobota 4.2.2023  

6:30+ Jerzy Wąchal (od Wacława i Heleny Górka)
17.00O błog. Boże dla rodzin w parafii
O rychłą kanonizację bł. Wł.
+ Roman Żurek (od Wojciecha Ziarkowskiego z rodziną) + Marian Kołodziejczyk (od bratowej Anny) + Marian Sonik (od sąsiadów z ul. Kasztanowej) + Anna Kurelus (od siostry Marii) + Henryk Zając (od Janiny i Andrzeja Walaszczyk) + Jerzy Wąchal (od Anny Górka) + Barbara Trzaska – Dobosz (od Danuty, Pawła Dobosz) + Melania Porada (od Pracowników Przedszkola „ Bajkowy Świat’)) + Artur Czubernat (od przyjaciół z SP Rudawa) + Kazimiera Sącka (od córki Anny) + Sebastian Potoczek (od rodziców)

Niedziela 5.2.2023  (V Niedziela zwykła)

6:45+  Antoni Mucha, ++ rodzice  
8:00+ Józef  Mucha, ż. Stanisława  
9:30+ Roman Żurek (od chrzestnej Aleksandry)  
11.00+ Stanisława Kuruc ( +13), m. Stanisław  
12.15+  Za parafian                                                       
18.00+ Bronisław Pawlikowski, z. Stanisława, ++ z rodziny  
Nielepice+ Marian Mytych (+20), ż. Helena, s. Władysław  
BrzezinkaDziękczynna w 50 rocz. ślubu Marii i Włodzimierza (…)        

Intencje mszalne: styczeń 2023

Niedziela 22.I.2023  (III Niedziela zwykła)

6:45+ Józef Kurek, ++ z rodziny  
8:00Dziękczynna w 90 r. urodzin Ireny Witek  
9:30+ Anna, Stanisław  
11.00Dziękczynna w 62 rocz. ślubu Janiny i Józefa (…)  
18.00+ Genowefa Ziembińska, ++ Maria, Franciszek, Artur Czubernat  (od przyjaciół z SP. Rudawa)
Nielepice+Marek Rudzki, ++rodzice Janina, Józef  
Brzezinka+ Władysław Madeja, ż. Zofia  

Poniedziałek 23.1.2023

6.30+ Jerzy Wąchal (od kuzynki Ewy) + Helena Wróbel (+1)
17.00+ Krystyna Jeziorek (+1) , m. Kazimierz

Wtorek 24.1.2023    

6:30+ Henryk Zając (od rodziny Dąbrowskich)
BrzezinkaZa parafian o błog. Boże w rodzinach
17.00Dziękczynna w 11 rocz. urodzin Filipa i w 8 rocz. urodzin Amelki i o błog Boże dla rodziny

Środa 25.1.2023  

6:30+ Maria Findura (od Beaty i Mariana) + Józef  Mandecki, ++ rodzice                                                              
17.00+ Jadwiga Księżyc, m. Józef

Czwartek 26.1.2023

6:30+ Anna Kurelus (od syna Krzysztofa) + Marian Wietecha
17.00+ Zofia Madeja (+1), m.Władysław (+1)

Piątek 27.1.2023  

6:45+ Stanisław Dymek, ż. Zofia + Franciszek Wąchol, Franciszka, Wiktoria, Jan Wąchol
17.00+ Barbara Trzaska – Dobosz (od męża, syna)

 Sobota 28.1.2023  

6:30+ Tadeusz Banduła (od córki Magdaleny)
17.00O błog. Boże dla rodzin w parafii
O rychłą kanonizację bł. Władysława Bukowińskiego

Niedziela 29.I.2023  (IV Niedziela zwykła)

6:45+ Leopold, Stanisława, Teresa Widyna, ++ rodzice , dzieci  
8:00+ Józef Uliszak  
9:30+ Janina Pogan ( +1), m. Stanisław  
11.00Za parafian  
18.00+  Stanisława Stawowska (+1)  
Nielepice+ Jan Faliszek (+8), Franciszek, Helena, ++ z rodziny  
Brzezinka+ Andrzej Cupek (+1)                     

Intencje mszalne: styczeń 2023

Niedziela 15.I.2023 II Niedziela zwykła

6:45+ Jan Wójcik, ż. Józefa, Stanisław Wójcik, Piotr Wójcik, Józef Wójcik, ż. Józefa  
8:00+ Za parafian  
9:30+ Maria Findura (od siostry Doroty)  
11.00+ Stanisław Witek (+4), Edward  
18.00Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Antosi (…)  
Nielepice+ Zofia Kuflik, m. Marian, ++ rodzice  
Brzezinka+ Józef Węgiel ( +6)  

Poniedziałek 16.1.2023

6.30+ Helena Mucha, m. Ludwik, Stanisław, Maria
17.00+ Marian Kołodziejczyk ( od kuzyna Juliana)

Wtorek 17.1.2023    

6:30+ Marian Sonik ( od pracowników firmy Kaprin)
Brzezinka+ Władysław Węgiel, Stanisław Węgiel, ż. Józefa
17.00+ Jerzy Wąchal ( od córki Renaty z rodziną)

Środa 18.1.2023  

6:30O błog. Boże i łaski dla syna Aleksandra w 55 rocz. urodzin                 
17.00+ Anna Krzykalska ( od Dyr. Pracowników Szk. Podst. Rudawa)

Czwartek 19.1.2023

6:30+ Władysław Madeja (+1), ż. Zofia (+1)
17.00+ Ludwik Tarnawski, z. Maria, ss. Józef , Stanisław

Piątek 20.1.2023  

6:45Dziękczynna w rocz. urodzin Anny (…)
17.00+ Stanisław, Magdalena Franczyk  

 Sobota 21.1.2023  

6:30+ Kazimierz Opaliński, ż. Stanisława
17.00O błog. Boże dla rodzin w parafii
O rychłą kanonizację ks. Wł. Bukowińskiego

Niedziela 22.I.2023 III Niedziela zwykła

6:45+ Józef Kurek, ++ z rodziny  
8:00+ Za parafian  
9:30+ Anna, Stanisław  
11.00Dziękczynna w 62 rocz. ślubu Janiny i Józefa (…)  
18.00+ Genowefa Ziembińska, ++ Maria, Franciszek, Artur Czubernat ( od przyjaciół z SP. Rudawa)  
Nielepice   
Brzezinka+ Władysław Madeja, ż. Zofia  

Intencje mszalne: styczeń 2023

Niedziela 8.I.2023 (Chrzest Pański)

6:45Za parafian  
8:00+ Zofia Mazur (+19), m. Władysław, Piotr, Maria Siodłak  
9:30+ Maria Nęcka (+25), ++ rodzice, Eugeniusz  
11.00+ Zofia Bazgier, ++ rodzice  
18.00+ Eugeniusz Wójcik, ż. Janina  
Nielepice+ Wojciech Rudzki, ż. Maria, Józef Nęcka, ż. Kazimiera  
Brzezinka+ Władysław Szczepański, ż. Zofia  

Poniedziałek 9.1.2023

6.30+ Marian Kołodziejczyk (od kolegów z Policji Zabierzów) + Janusz Miłek (od grupy oldbojów)
17.00+ Marcjanna Zwolińska, m. Władysław, ++ rodzice

Wtorek 10.1.2023    

6:30+ Irena Rudzka  (od rodziny Wąchal)
Brzezinka+ Jan Faryna, rodzice: Józefa, Stanisław
17.00+ Marian Sonik (od Zofii z rodziną)

Środa 11.1.2023  

6:30+ Anna Krzykalska (od Łukasza)                                                          
17.00+ Stanisława Pietruszka, m. Marian, ++ rodzice

Czwartek 12.1.2023

6:30+ Maria Findura (od bratanka Grzegorza i Justyny) O zdrowie dla Czesławy
17.00+ Alicja Drąg – Czeladka

Piątek 13.1.2023  

6:45+ Jan Laskiewicz, ż. Julia, Jan, ż. Maria, Agnieszka Baster, m. Jan, Jan Korbiel,
+ Henryk Zając (od Zarządu LKS Orlęta Rudawa)
17.00+ Marian Sonik (od Szwagierki Janiny)  

 Sobota 14. 1.2023  

6:30+ Jerzy Wąchal (od żony)   + Zofia Bednarczyk (od męża Romana i syna Łukasza)
17.00O błog. Boże dla rodzin w parafii
O rychłą kanonizację Władysława Bukowińskiego

Niedziela 15.I.2023

6:45+ Jan Wójcik, ż. Józefa, Stanisław Wójcik, Piotr Wójcik, Józef Wójcik, ż. Józefa  
8:00+ Za parafian  
9:30+ Maria Findura (od siostry Doroty)  
11.00+ Stanisław Witek (+4), Edward  
18.00Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Antosi (…)  
Nielepice+ Zofia Kuflik, m. Marian, ++ rodzice  
Brzezinka+ Józef Węgiel ( +6)