Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25.12.2022)

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej wspólnoty najpiękniejsze życzenia świąteczne. Niech błogosławione Święta Narodzenia Pańskiego pomogą nam odkryć radość z posiadanego obok nas człowieka oraz umocnią miłość w naszych domach poprzez wzajemną rozmowę, bycie ze sobą i życzliwość. Niech Boża Dziecina udziela nam wiele łask Bożych i obfitego błogosławieństwa. Życzą Wasi duszpasterze.

W poniedziałek (26.12.2023) święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Poświęcenie owsa. Msze Św. jak w niedzielę. Taca na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy św. o godz. 9.30 pomodlimy się w intencji małżonków, którzy w tym roku przeżywali „Złote i Srebrne Jubileusze Małżeńskie”. Odnowimy przyrzeczenia małżeńskie.

Prasa katolicka:  Zachęcamy do zakupu prasy świątecznej. W poszerzonym świąteczno – noworocznym wydaniu „Gościa niedzielnego” szczególnie polecamy wzruszającą rozmowę o tym, jak polskie orionistki pomagają młodym matkom w zrujnowanym Charkowie, oraz blok artykułów dotyczących istoty świat Bożego Narodzenia. Cena 15 zł. Ponadto do nabycia: Niedziela, dla dzieci Staś, Mały Gość oraz Kalendarz na rok 2023 rozprowadzany przez Liturgiczną Służbę Ołtarza. Cena 30 zł.