Ogłoszenia duszpasterskie – 13 niedziela zwykła B /27.06.2021/

Pierwsza niedziela wakacyjna.

Dzisiaj przed kościołem kwesta na rzecz poszkodowanych  rodzin w pożarze w Nowej Białej. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Wtorek  – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Czwartek – wspomnienie (dowolne) św. Ottona, biskupa

Sobota – święto św. Tomasza, apostoła

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

We wtorek rocznica święceń biskupich abpa Marka Jędraszewskiego.

W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją.

W czwartek o godz. 17.00 „Godzina Święta”. Do modlitwy adoracyjnej zapraszamy parafian a szczególnie Honorową Straż Serca Pana Jezusa, jak i osoby, które podjęły w parafii dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msza Św. w Nielepicach o godz. 15.15.

W piątek spowiedź od godz. 17.00. Msza Św. w Brzezince o godz. 15.15.

W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po południu adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji pokoju od godz. 17.00. Do modlitwy zaprasza Róża Męska Żywego Różańca.

Przypominamy, że podczas wakacji kancelaria czynna rano po Mszy Św. Sprawy związane ze ślubem (spisanie protokołu) po wcześniejszym umówieniu w kancelarii!!!

Piątek  – Róża Matki Bożej Gromnicznej

Sobota – Róża NMP Królowej Polski

Rozpoczęły się wakacje. Na czas letniego wypoczynku życzymy dzieciom, młodzieży, nauczycielom, parafianom dobrego odpoczynku. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.

Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczególne życzenia z okazji imienin kierujemy dla ks. Piotra i pana organisty. Życzymy wszystkim Solenizantom błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pani Rudawskiej.

Za tydzień taca przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na renowację otoczenia kościoła: Brzezinka (1), Pisary (2). Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Dziękujemy rodzinom z Kochanowa za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o nasz Dom Boży polecamy kolejnym rodzinom z Kochanowa od pp. Puchalski do pp. Piątek.

Prasa katolicka; Dzisiaj w „Gościu niedzielnym” przeczytamy historię relikwii świętych Piotra i Pawła. Niedziela – ciekawy artykuł: Psychoterapia zamiast spowiedzi. Dal dzieci: Mały Gość, Staś