Ogłoszenia duszpasterskie – Święto św. Szczepana /26.12.23/

Dzisiaj, drugi dzień świąteczny – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Św. wg. porządku niedzielnego ( godz. 6:45. 8:00.9:30.11:00. 12:15)  Poświęcenie owsa. Przypominamy, że Msza Św.  o godz. 18.00 odwołana.

Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W liturgii Kościoła:

W środę święto Jana Apostoła i ewangelisty. Błogosławieństwo wina.

W czwartek święto Świętych Młodzianków, Męczenników

W niedzielę święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa Ostatni dzień roku kalendarzowego (Sylwester).

Uroczyste nieszpory o godz. 17.30. Msza Św. z kazaniem na zakończenie roku kalendarzowego o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy dziękczynnej za wszelkie łaski otrzymane od Pana Boga w minionym roku kalendarzowym. 

W poniedziałek uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi (Nowy Rok). W tym dniu przypada 57. Światowy Dzień Pokoju. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca przeznaczona na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II (Centrum Jana Pawła II).

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania świątecznego wystroju naszej świątyni: za przygotowanie szopki siostrze Katarzynie, siostrze Barbarze, Panu kościelnemu, Panu Krzysztofowi Seremakowi, i tym wszystkim, którzy pomagali w kościele.

Dziękujemy sprzątającym rodzinom z Niegoszowic. Wyrazy podziękowania składamy dla Ks. Roberta i Ks. Piotra za trud duchowego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia naszych dzieci na tegorocznych roratach, a także siostrze Joannie.

W piątek kancelaria parafialna nie czynna!!! Ważne sprawy prosimy zgłaszać po Mszy Św o godz. 6.30.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: