Rada Parafialna w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie

20 lutego 2016 r. odbyło się spotkanie na plebanii Rady Parafialnej. Stara Rada Parafialna została uzupełniona nowymi członkami. Rada dokonała wyboru przewodniczącego, jak i też zastępcy Rady Duszpasterskiej. Jednogłośnie/przez aklamację/ wybrano na przewodniczącego Tomasza Drażniowskiego z  Brzezinki, na zastępcę przewodniczącego  Adama Figurnego z  Pisar.

Skład Rady Parafialnej Parafii Wszystkich Świętych w Rudawie:
Przewodniczący: Tomasz Drażniowski /Brzezinka/ Zastępca: Adam Figurny /Pisary/, Ks. Proboszcz Andrzej Badura, Ks. Mirosław Cupek, Ks. Krzysztof Jobda, Józef Wąchal /Rudawa/ kościelny/, Piotr Być /organista/, siostra Służebniczka,

Marcin Cieślak /Rudawa/, Edmund Gędłek /Rudawa/, Zbigniew Matuszek /Rudawa/, Józef Wąchal /Rudawa/, Tadeusz Baster /Nielepice/, Zbigniew Kasprzyk /Nielepice/, Jan Szczepański /Brzezinka/, Władysław Nęcka/Brzezinka/,  Adam Paczyński /Niegoszowice/, Marek Piwowoński /Niegoszowice/, Zbigniew Kurnik /Niegoszowice/,  Mariusz Koźbiał /Kochanów/, Augustyn Mazur /Kochanów/, Wacław Kucia /Młynka/, Adam Żbik /Młynka/, Władysław Klich /Pisary/.

Życzymy  błogosławieństwa Bożego wszystkim członkom Rady Parafialnej.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: