Ogłoszenia duszpasterskie – Poniedziałek Wielkanocny B /05.04.2021/

Dzisiaj, drugi dzień świąteczny – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. wg. porządku niedzielnego.         Jest to dzień w którym, jak co roku, w naszych świątyniach wspieramy modlitwą i ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Uroczyste chrzty dzieci na Mszy Św. o 12.15. Przypominamy, że wieczornej Mszy Św. nie będzie. 

W tym tygodniu:

Od Wielkiego Piątku rozpoczęliśmy Nowennę do Miłosierdzia Bożego.

W tygodniu po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego.

W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

W drugą niedzielę Wielkanocną rozpoczyna się w Kościele 77. Tydzień Miłosierdzia Bożego.  

Modlitwa Żywego Różańca:

Czwartek – Róża Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

Piątek – Róża Św. Józefa

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. Informujemy, że od najbliższego wtorku zostaną wznowione prace nad dokończeniem drogi p5rocesyjnej wokół kościoła. Koszt wszystkich prac wyniósł 33 tys. zł.

Dziękujemy parafianom z Rudawy za posprzątanie naszej świątyni na święta kościoła i ofiarę na kościół.   W przyszłą sobotę troskę o nasz dom Boży polecamy rodzinom z Rudawy ul. Kolbego i ul. Nad Rudawką / (od p. Stanisław Nobis do pp. Kulig).  

W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. + Waldemar Chechelski z Siedlca,            śp. + Stanisława Molik z Niegoszowic. Polecamy ich miłosierdziu Bożemu: „dobry Jezu, a nasz Panie…”. 

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze

składamy najserdeczniejsze życzenia: błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pani Rudawskiej.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: