Ogłoszenia duszpasterskie –  Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego B /04.04.2021/

Jezus Chrystus zmartwychwstał, jak powiedział. Dziękujemy serdecznie za pamięć, prosimy o przyjęcie życzeń paschalnych. Obecna, trudna i złożona rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć i pracować, nie pozwala na żywe i częste kontakty. Niech więc czas przeżywania Tajemnicy Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa będzie okazją do bardziej osobistego spotkania się ze Zbawicielem w Misterium Paschalnym.

Niech Światło Wielkanocnego poranka przenika naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim błogosławieństwem. Życzymy Wam błogosławionych i spokojnych świąt Wielkanocnych. Alleluja.

Dzisiaj uroczyste nieszpory kończące Święte Triduum Paschalne o godz. 17.30.

Jutro, drugi dzień świąteczny – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Św. wg. porządku niedzielnego. Jest to dzień, w którym wspieramy modlitwami i ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Uroczyste chrzty na Mszy Św. o godz. 12.15. Przypominamy, że wieczornej Mszy Św. nie będzie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kościół i pomogli nam przeżywać we właściwy sposób czas Wielkiego Tygodnia i Triduum Sacrum. Dziękujemy siostrze Jolancie za pomoc w przygotowaniu Kaplicy Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza za piękną służbą i pomoc w nabożeństwach, dziękujemy Panu organiście, Panu kościelnemu, scholii, Ks. Robertowi za wygłoszone kazania pasyjne, ks. Piotrowi za przygotowanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Pragniemy również podziękować ofiarodawcom kwiatów do Grobu Bożego a także naszym strażakom. 

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: