W piątek, 12 sierpnia br., o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji sióstr: Ireny i Beaty. Pragniemy podziękować Panu Bogu za każde dobro, które stało się naszym udziałem przez posługę sióstr w naszej parafii. Będzie to nasze modlitewne pożegnanie sióstr, które zostają przeniesione na nowe placówki, Siostra Irena do Olkusza a Siostra Beata do Zakopanego. Niech dar modlitwy będzie wyrazem naszej wdzięczności za ich obecność  w naszej wspólnocie.

 W sposób szczególny chcemy wyrazić naszą wdzięczność Siostrze Irenie, która poświęciła wszystkie swoje siły i umiejętności, aby nasz kościół parafialny wyglądał pięknie i funkcjonował sprawnie. To Siostra dbała, aby dekoracje w świątyni pojawiły się w stosownym czasie, to Ona je przygotowywała po nocach, to Ona troszczyła się o to, aby szaty liturgiczne były wyprane i wyprasowane, to Ona służyła swą pomocą każdemu potrzebującemu… Jej praca chociaż może czasami niewidoczna, może czasami niedoceniona, skoncentrowana była bez reszty na sprawach Bożych. Za to wszystko Siostrze Irenie mówimy serdeczne: Bóg zapłać!

Spotkajmy się razem przy ołtarzu….

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: