Ogłoszenia duszpasterskie –  Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego B (31.03.2024)

Dziękujemy serdecznie za życzenia i pamięć, prosimy Parafian o przyjęcie życzeń paschalnych.

Niech nadchodzące Święta Wielkanocne skierują nasz wzrok na Tego, który pokonała śmierć i ma moc przemieniać nasze życie. Niech osobista relacja z Nim odświeża nasze spojrzenie, abyśmy rozpoznali Go w codzienności i szli za Jego wskazaniami. Życzą Wasi duszpasterze.

Uroczyste  nieszpory kończące Święte Triduum Paschalne o godz. 17.30.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. wg. porządku niedzielnego. Jest to dzień, w którym wspieramy modlitwami i ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Chrzty dzieci na Mszy Św. o godz. 12.15. Przypominamy, że wieczornej Mszy Św. nie będzie.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: