Ogłoszenia duszpasterskie – 25 niedziela zwykła /23.09.2018 /

Warto by dzisiaj zapytać samego siebie – przeżywając Tydzień Środków Społecznego Przekazu – czy w moim domu gości prasa katolicka? Czy wspieram media katolickie modlitwą i darem serca?

Przypominamy, że dziś po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
Piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika. W tym dniu przypada 7 r. święceń bpa Damiana Muskusa.
Sobota – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

Poniedziałek – Róża Zwiastowania NMP
Wtorek – Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Dziękujemy rodzinom z Pisar za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła kolejne rodziny z Pisar od p. K. Korbiel do p. Marcina Ożóga.

Prasa katolicka: Dzisiaj „Gościu niedzielnym” o tym, dlaczego koniecznie trzeba się modlić za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży. Niedziela – Do nieba z Ojcem Pio. Źródło – Posłani na wzór Archaniołów. „Małym Gościu” bezpłatny dodatek – kolorowy silikonowy różaniec.

Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia wypraszając dla nich u Dobrego Boga potrzebne łaski.