Ogłoszenia duszpasterskie – druga niedziela zwykła C /16.01.2022/

„Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” – pod tym hasłem będzie przebiegał tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2022. To czas, gdy chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na całym świecie na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach i innych spotkaniach.

W tygodniu wieczorna Msza Św. o godz. 17.00.

W środę wspomnienie św. Sebastiana, męczennika. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  

W piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy męczennicy. Z okazji przypadającego w tym dniu święta Babci i Dziadka pragniemy złożyć najpiękniejsze życzenia wszystkim naszym babciom i dziadkom. Żyjącym życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego a zmarłym wiecznego pokoju z Bogiem w niebie.

Modlitwa Żywego Różańca:

Środa – Róża św. Józefa

Piątek – Róża św. Rity

Sobota – Róża św. Jana Pawła II

Dziękujemy za koperty złożone na remont dzwonów: Brzezinka (1), Młynka (1), Nielepice (2), Niegoszowice (1), Pisary (2), Rudawa (4). Dziękujemy za przelewy na konto parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Zakończyliśmy w naszej parafii Msze Św.  „kolędowe”. Dziękujemy rodzinom, które skorzystały z zaproszenia i uczestniczyły w tym nabożeństwie. Wyrażamy wdzięczność za Waszą obecność i dar wspólnej modlitwy. Podczas  Eucharystii prosiliśmy o Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin
w Nowym Roku 2022.

Dziękujemy również za Waszą życzliwość i złożoną ofiarę. Jak informowaliśmy część ofiar przekazaliśmy na cele charytatywne i diecezjalne. Bóg zapłać.

Informujemy, że rodziny z naszej parafii, które pragną poświęcić nowe domy proszone są o ustalenie terminu wizyty w zakrystii kościoła.

Rozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy naszym dzieciom i nauczycielom dobrego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii.

Dziękujemy parafianom z Brzezinki za posprzątanie  kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o nasz Dom Boży polecamy kolejnym rodzinom z Brzezinki od pp. Macieja i Ilony Pawlikowskich (ul. Krakowska) kolejne  domy po obu stronach ulicy do p. Janiny Blecharz.  

Prasa katolicka: Dzisiaj w „Gościu niedzielnym” kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi Rodzaju i Wyjścia. Niedziela – ciekawy artykuł: Co musi się stać, by chrześcijanie znów byli razem?

Dla dzieci: Mały Gość, Staś

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: