Wyjątkowe spotkanie!!!! Symbole Światowych Dni Młodzieży w Rudawie.Czegoś podobnego jeszcze nie było..!!!

/…/ 23 czerwca br. /tj. czwartek/ o godzinie 17.oo przybędą do naszej parafii Symbole Światowych Dni Młodzieży: Krzyż oraz Ikona Matki Bożej Salus Populi Romani. Będą gościły tylko godzinę.
Przywitanie symboli nastąpi przed kościołem i  w uroczystej procesji zostaną wniesione do kościoła, gdzie odbędzie się nabożeństwo. Podczas tych kilkudziesięciu minut modlitwy chcemy poprzez wspólny śpiew, czytanie Słowa Bożego i rozważanie nauczania św. Jana Pawła II zawierzyć Bożemu Miłosierdziu młodych pielgrzymów, którzy w lipcu przybędą do nas z całego świata a także całą naszą wspólnotę parafialną, a szczególnie rodziny, które przyjmują do swoich domów młodych pielgrzymów z całego świata.

Modlitwa odbędzie się przy symbolach Światowych Dni Młodzieży. Będzie również możliwość spowiedzi oraz Adoracji Krzyża.

Peregrynacja Symboli ŚDM przypomina nam o wielkim wydarzeniu które odbędzie się już niebawem w Krakowie. Przypomina także nauczanie i postać św. Jana Pawła II, który w młodzieży widział nadzieję Kościoła i świata. Wykorzystaj szansę!!!

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, by spotkać z symbolami ŚDM. Te symbole od kilkudziesięciu lat dźwigają ludzie z całego świata. Naprawdę warto to zobaczyć i doświadczyć obecności Chrystusa, Jego Symbolu, Krzyża ŚDM.

Światowe Dni Młodzieży już za miesiąc. Peregrynacja jest szczególną okazją do tego, aby poczuć klimat zbliżających się Światowych Dni Młodzieży i przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia.

Przyjdź!

Nie może Cię zabraknąć.

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku. Szczególne słowa kierujemy do chorych w naszej parafii.

Czekamy na Was.

Spotkajmy się razem pod Krzyżem i doświadczmy łaski Jego Miłosierdzia.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: