Niech zaiskrzy po raz kolejny!

„Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza wszystkich na trzecie spotkanie oficjalnych rekolekcji przygotowujących do ŚDM pod hasłem: Dla nas i całego świata.

Spotkanie odbędzie się w Sanktuarium w Łagiewnikach w sobotę 20 II 2016 r. Rozpoczęcie o g. 16.30, o 18.00 Eucharystia, a po niej katecheza i modlitwa uwielbienia. Gościem specjalnym spotkania będzie o. Adam Szustak OP.  …”

Plan spotkania 20 II 2016r.:

g. 16.30 – rozpoczęcie, blok prowadzą Tomasz Adamski i Mateusz Ochman (katoliccy blogerzy), dotyczy on uczynków miłosierdzia, rozmowa z gościem spotkania, dla uczestników możliwość spowiedzi świętej;
g. 18.00 – Msza święta koncelebrowana (do której zaprasza wszystkich Ks. Biskup)
g. 19.00 – Nauczanie i modlitwa uwielbienia – prowadzi o. Szustak, przewidziane zakończenie ok. 21.00.