Sobota (1.10) godz. 16.00 w naszym kościele parafialnym w Rudawie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o pokój na świecie.
Odpowiadając na prośbę Ojca św. Franciszka o modlitwę o pokój wyrażoną w rozmowie z polskimi biskupami na Wawelu podczas pielgrzymki do Polski na ŚDM nasza Męska Róża Różańcowa Matki Bożej Królowej Pokoju wraz z księdzem Proboszczem zaprasza wszystkich, którym sprawa pokoju jest bliska.
O godz. 16 zaczniemy wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, będzie krótkie rozważanie, chwila na osobistą adorację oraz wspólny różaniec.
W każdą pierwszą sobotę miesiąca w naszym kościele będziemy modlić się w intencji pokoju. Adoracja będzie się rozpoczynać godzinę przed Mszą św.
Serdecznie zapraszamy!