Ogłoszenia duszpasterskie – 26 niedziela zwykła /27.09.2020/

Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami młodzieży klasy 8.

W liturgii Kościoła:

Poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika

Wtorek – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

Środa  -wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

Czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

Piątek  – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą Św. modlimy się w intencji ojczyzny.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.

Od poniedziałku wieczorna Msza Św. o 17.00!!!. 

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek od godz. 16.00„Godzina Święta. Do modlitwy adoracyjnej zapraszamy szczególnie Honorową Straż Serca Pana Jezusa, jak i osoby, które podjęły w parafii dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msza Św. w Nielepicach o godz. 15.15.

W piątek spowiedź od godz. 16.00. Msza Św. w Brzezince o godz. 15.15.

W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po południu adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji pokoju od godz. 16.00. Do modlitwy zaprasza Róża Męska Żywego Różańca.

W niedzielę nabożeństwo różańcowe z procesją do 5 ołtarzy o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa wręczenie różańców dzieciom z klasy 3 Szkoły Podstawowej. Tradycyjnie do sprzątania kościoła  i udekorowanie ołtarzy zapraszamy rodziców dzieci klasy III.

Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 16.30 (pierwsze nabożeństwo w czwartek).

Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 16.30 (pierwsze nabożeństwo w czwartek).W czasie nabożeństw różańcowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za dzieci i młodzież, za misje, za chorych i pokój na świecie.

W czwartek katecheza przy parafii dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy 6 szkoły podstawowej. Spotkanie rozpoczyna się nabożeństwem różańcowym.

Modlitwa Żywego Różańca:

Piątek  – Róża Matki Bożej Gromnicznej

Sobota – Róża NMP Królowej Polski

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. Trwają prace budowlane przy murach ogrodzenia kościoła i drogi procesyjnej. Dziękujemy za ofiary w kopertach składane na renowację otoczenia kościoła. W ostatnim tygodniu: Brzezinka (1), Kochanów (1), Nielepice (2), Niegoszowice  (1), Młynka (3), Rudawa (5). Do dzisiaj do parafii powróciło 323 koperty.  

Dziękujemy parafianom z Niegoszowic za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kościół. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Prasa katolicka: Gość niedzielny, Niedziela,  dla małych dzieci Mały Gość i Staś (nowe pismo dla dzieci).

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: