Obchody Dnia Seniora stały się już tradycją w naszej parafii. To szczególne święto ludzi starszych, ludzi którym należy się szacunek, nie z racji wieku, co bezinteresownej miłości i mądrości.
Obchody Dnia Seniora w tym roku zostały połączone z upamiętnieniem 100 r. Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Pierwsze spotkanie naszych  seniorów odbyło się w Nielepicach, dając początek wielkiemu świętowaniu w naszej parafii.
W sobotę 17 listopada br. odbyły się kolejne spotkania z seniorami w Rudawie i w Kochanowie. Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych Wójta Gminy Zabierzów – Pani Elżbiety Burtan, Przewodniczącej Rady Powiatu Krakowskiego – Pani Alicji Wójcik.
Wśród gości nie brakowało nowo wybranych radnych , jak, i sołtysów z sołectw parafii.
Spotkanie z seniorami w Rudawie poprowadził sołtys Rudawy – Pan Marcin Cieślak. Imprezę uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rudawie. Zatańczyły dla naszych czcigodnych jubilatów. Nie zabrakło recytowanych życzeń pod adresem seniorów. Występ został przyjęty z ogromnym wzruszeniem. Seniorzy byli zachwyceni. Wynagrodziło małych artystów gromkimi brawami. Po występie dzieci nadszedł czas na miłą rozmowę przy biesiadnym stole. Do tańca seniorów zapraszała orkiestra Secret Band.
Seniorzy po raz kolejny pokazali, że jesień życia wcale nie musi być nudna.

Czcigodnym Seniorom życzymy – Sto lat!!!

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: