Przyszedł ten upragniony dzień…
W piątek 23 czerwca br. społeczność Gimnazjum w Rudawie uroczyście zakończyła rok szkolny 2016/2017. Z tej okazji została odprawiona w kościele uroczysta Msza św. dziękczynna. Przewodniczył jej i kazanie wygłosił ks. Mirosław Cupek. Bożemu Sercu powierzył wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły na czas zbliżających się wakacji.

Warto dodać, że dzień wcześniej (22 czerwca 2017) o godz. 18. 00 ( ostatni dzień oktawy Bożego Ciała) za miniony rok szkolny dziękowali Bogu uczniowie, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Rudawie i Nielepicach. Eucharystię celebrowali księża katecheci; Ks. Mirosław Cupek i ks. Krzysztof Jobda, który wygłosił okolicznościowe słowo.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, aby tegoroczne wakacje były czasem obfitego błogosławieństwa i dobrego odpoczynku.