Wieczorem 23 czerwca br. o godzinie 18.oo przeddzień  zakończenia roku szkolnego została odprawiona w kościele Wszystkich Świętych w Rudawie uroczysta Msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny i katechetyczny.  Kościół licznie wypełnili uczniowie, nauczyciele, rodzice. Nie zabrakło Pocztów Sztandarowych Szkoły Podstawowej z Rudawy i Nielepic. Mszę św. koncelebrowali ks.  Andrzej Badura Proboszcz tutejszej parafii, a także księża katecheci: ks. Mirosław Cupek, ks. Krzysztof Jobda. Kazanie okolicznościowe wygłosił ks. Krzysztof. Na zakończenie Eucharystii wszyscy złożyli sobie życzenia udanych wakacji. Z racji przypadającego w tym dniu „święta Ojca” dzieci pomodliły się  za swoich rodziców.

Na zakończenie roku szkolnego w Nielepicach odbyła się uroczysta akademia, podczas której Pani dyrektor Elżbieta Koźbiała i uczniowie pożegnali Panią Teresę Zając,  wieloletniego nauczyciela tutejszej szkoły, która przeszła na emeryturę.