Uroczystość Wszystkich Świętych to także dla naszej wspólnoty ważny czas Odpustu Parafialnego. Świętowanie jak co roku rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Św. w wigilię uroczystości – 31 października. Kazanie wygłosił o. Jacek – Karmelita z Czernej zwracając uwagę, że nasza parafia jest wyjątkowa ponieważ nie ma jednego patrona ale jej patronem są Wszyscy Święci. Przypomniał także, że chociaż mamy w życiu różne powołania to naszym najważniejszym powołaniem jest świętość i nic nie powinno nam tego celu przysłonić. Uroczystość była także okazją do corocznej Mszy na cmentarzu w intencji zmarłych parafian i procesji z wypominkami.
W tym dniu wszystkim Parafianom życzymy wstawiennictwa Świętych patronów i zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych w Dzień Zaduszny.