Pierwszy dzwonek za nami.

W poniedziałek 4 września br. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Nowy rok szkolny i katechetyczny został zainaugurowany Mszą Św. w Kościele o godz. 8.00 dla uczniów i  nauczycieli  Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Rudawie. Mszę św. odprawił Ks. Mirosław Cupek, katecheta. Natomiast na Eucharystii o godz. 9.30 prosili o błogosławieństwo Boże uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej z Nielepic. Mszę Św. celebrował Ks. Proboszcz Andrzej Badura.

Druga część inauguracji nowego roku szkolnego odbyła się w szkole. Całą społeczność szkolną oraz przybyłych gości przywitał pierwszy dzwonek, zapraszając do wzięcia udziału w okolicznościowej akademii.

W obecności sztandaru wszyscy zebrani w szkole w Nielepicach odśpiewali hymn narodowy. W tym roku W Nielepicach rozpoczęcie nowego roku szkolnego miało wyjątkowy charakter. Uczniowie, nauczyciele i miejscowi mieszkańcy żegnali Panią Elżbietę Koźbiał po 31 latach pracy w szkole na stanowisku dyrektora. W imieniu Gminy Zabierzów i zaproszonych gości słowa podziękowania za tak długą pracę w szkole złożył na ręce odchodzącej dyrektor zastępca Wójta Gminy Zabierzów Pan Bartłomiej Stawarz.  Jednocześnie przywitał i ogłosił całej społeczności szkolnej nowego dyrektora Szkoły Podstawowej Panią Dorotę Kuciel. Życzymy Pani Dorocie Kuciel błogosławieństwa Bożego w kierowaniu szkołą i samych sukcesów na niwie oświaty. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Następnie  uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

« z 2 »

 

 

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: