Kiedy rozpoczynaliśmy Wielki Post w Środę Popielcową, dając sobie posypać głowę popiołem, tego jeszcze nikt nie mógł  przewidzieć, że tegoroczny Wielki Post wywrócili wszystko do góry nogami. W związku na zaistniałą sytuację pandemiczną, tegoroczne rekolekcje zostały odwołane. Ks. Paweł misjonarz oblat, który miał głosić słowo Boże w naszej parafii powrócił do domu. W zamian zorganizowaliśmy w parafii mini rekolekcje tak zwane „Wielkopostne Rozmyślania”. Przez trzy kolejne dni poczynając od poniedziałku 30 marca br. parafianie uczestniczyli we Mszy Św. on- line, podczas których słowo Boże głosił nam ks. Robert Pochopień. Kaznodzieja nawiązując do obecnej sytuacji mówił o grzechu, akcie żalu doskonałego i komunii duchowej. Parafianie przyjęli z ogromną radością te modlitewne spotkania. Codziennie coraz większa grupa osób brała w internetowych rekolekcjach. Na zakończenie Ks. Proboszcz podziękował Ks.  Robertowi za przybliżanie słów z Biblii i krzepiące słowa wlane w serca parafian.