Radwanowice żegnają i dziękują.
Niepełnosprawni z Fundacji im. Brata Alberta z Radwanowic żegnają księdza Tadeusza.
W styczniowy, słoneczny dzień (17.01.2024 r.) podopieczni z niepełnosprawnością intelektualną z różnych domów i schronisk im. Brata Alberta, rozsianych po całej Polsce, zjechali do Radwanowic, aby pożegnać swego przyjaciela, opiekuna i duchowego ojca.
Stanęli wraz z wychowawcami i pracownikami Fundacji im. Brata Alberta przy trumnie ks. Tadeusza, aby wypowiedzieć to jedno słowo „dziękujemy” za Twoją dobroć i obecność księdzu Tadeuszu pośród nas. W tym słowie zawarli swoją wdzięczność i pamięć.
Mszy Świętej pogrzebowej śp. zmarłego ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego przewodniczył ks. biskup Roman Pindel ordynariusz diecezji Bielsko – Żywieckiej wraz liczni zgromadzonymi kapłanami.
Uroczystości pogrzebowe śp. + ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego potrwają jeszcze do jutra. Ciało zmarłego kapłana spocznie na cmentarzu w Rudawie.
„Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne odpoczywanie”