W sobotę 23.09. Ks. Bp Jan Szkodoń Eucharystią oraz błogosławieństwem nowych par animatorskich rozpoczął nowy rok pracy formacyjnego DOMOWEGO KOŚCIOŁA w Archidiecezji Krakowskiej . Również w naszej parafii na mszy św o godz.18 przygotowanej prze Krąg DK nasza wspólnota DK rozpoczęła kolejny rok pracy . Nasi dotychczasowi Animatorzy Władysław i Agnieszka przekazali w symbolu świecy posługę Tomaszowi i Elżbiecie . Życzymy nowej Parze błogosławieństwa Bożego oraz wytrwałości w podjętej posłudze. Jednocześnie informujemy , iż w naszej Diecezji rozpoczęło pilotaż 30 nowych Kręgów . Myślimy  iż na pięciotysięczną parafię jaką jest Rudawa powinno działać kilka Kręgów.  Prosimy zatem wszystkie chętne i odważne małżeństwa o kontakt z Ks.Mirosławem lub członkami Kręgu DK.