W piątek 23 sierpnia br.na Mszy Św. wieczornej pożegnaliśmy  ks. Piotra Anielskiego odchodzącego do pracy w parafii Żarki. Biblia mówi: „Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” (Koh 3,1).

Był czas witania, a roku pracy przyszedł czas pożegnania. To niełatwy moment dla nas wszystkich. I chociaż smutek wkrada się do serc, to św. Paweł radzi nam : „W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.” (1 Tes 5,18). Tymi słowami ks. proboszcz Andrzej Badura żegnał ks. Piotra.

Wśród żegnających ks. Piotra byli obecni przedstawiciele grup modlitewnych w parafii, dzieci, młodzież.  Życzymy ks. Piotrowi błogosławieństwa Bożego na nowej parafii i opieki Matki Bożej Rudawskiej.

Szczęść Boże.