W sobotę  25 lutego br. swoje imieniny obchodził w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mirosław Cupek. Podczas wieczornej Mszy św.  powierzyliśmy Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej  Pani Rudawskiej drogiego nam Solenizanta. W naszej parafii Ks. Mirosław swoje imieniny obchodził po raz szósty.Tradycyjnie po komunii św.  nadszedł czas życzeń. Swoje wyrazy wdzięczności, jaki i dobre słowo w stronę Solenizanta kierowali przedstawiciele grup parafialnych. Nie zabrakło dzieci, młodzieży,  ministrantów, przedstawicieli róż różańcowych, domowego kościoła. Na końcu głos zabrał Solenizant, który podziękował wszystkim zebranym za przybycie, dobre słowo a nade wszystko modlitwę w jego intencji podczas Eucharystii.
Życzymy plurimos annos.  Drogi Solenizancie w górę serca.