18 marca br. kapłani archidiecezji krakowskiej pielgrzymowali do Sanktuarium Pasyjno – Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka rozpoczęła się od nabożeństwa pokutnego przed Najświętszym Sakramentem, które poprowadził ks. bp Jan Zając. Kolejnym elementem pielgrzymki była wygłoszona konferencja o aktualności objawień fatimskich. Prelekcję wygłosił ks. Krzysztof Czapla z Zakopanego. Ostatnim punktem diecezjalnej pielgrzymki była uroczysta Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. abp Marek Jędraszewski. Na zakończenie Eucharystii abp krakowski w Cudownej Kaplicy  zawierzył kapłanów opiece Matki Bożej Kalwaryjskiej.
Tegoroczna pielgrzymka kapłanów odbyła się w roku 100. rocznicy objawień w Fatimie, w czasie Wielkiego Postu, aby przebłagać Boga za grzechy pedofilii w Kościele.