Minęły święta Bożego Narodzenia i rozpoczął się Nowy Rok 2017. Nasze dzieci powróciły do szkoły, dorośli do swoich obowiązków. Wszystko powróciło na swoje tory. Aura pięknych świąt związanych z przyjściem Zbawiciela na świat bezpowrotnie minęła. Przedłużeniem tej świątecznej atmosfery było spotkanie noworoczne, które odbyło się w Nielepicach minioną środę / 11 stycznia br / w Szkole Podstawowej. Na początku spotkania pani Elżbieta Koźbiał dyrektor szkoły przywitała gości, między innymi Bartłomieja Stawarza Vice Wójta Gminy Zabierzów, gości z gminy, rodziców. Spotkanie rozpoczęło się od wystawienia jasełek przez dzieci z młodszych klas. Występ dzieciaków dostarczył  niezapomnianych wzruszeń u oglądających widzów. Niektóre dzieci pochwaliły się przed swoimi rodzicami umiejętnościami artystycznymi, grając na instrumentach muzycznych. Spotkanie zakończyło się wspólnym spotkaniem przy stole nauczycieli, emerytów i zaproszonych gości. Pozostało nam tylko czekać kolejnych świąt i tej niezapomnianej, pięknej atmosfery nocy betlejemskiej. ” Do szopy hej pasterze…”. Do zobaczenia.