W niedzielę 20 stycznia br. nasza parafia została zaproszona do modlitwy w Kaplicy Wieczystej Adoracji w Krakowie – Łagiewnikach. Odpowiadając na zaproszenie Kustosza Sanktuarium Sanktuarium w  Łagiewnikach udaliśmy się wieczorem grupowo i indywidualnie na chwilę modlitwy do tego, szczególnego miejsca w panoramie Krakowa , jak i Kościoła krakowskiego. Modlitwa adoracyjna rozpoczęliśmy o godz. 21.00 i trwała do 24.00. Dziękujemy Miłosiernemu Bogu za łaskę pobytu w tym szczególnym miejscu a nade wszystko za wszelkie łaski otrzymane i wyproszone podczas tego modlitewnego spotkania. „Jezu, ufam Tobie”.

„Łagiewniki są stolicą kultu Miłosierdzia Bożego. Stąd bowiem wyszło orędzie Miłosierdzia Bożego,
które sam Chrystus zechciał przekazać naszemu pokoleniu za pośrednictwem świętej Faustyny”.

( św. Jan Paweł II ).