Tradycji stało się zadość. Nauczyciele z parafii przybyli na zakończenie okresu kolędowego na plebanię, aby uczestniczyć w dorocznym spotkaniu opłatkowym. Dla parafii jest to wielki zaszczyt gościć w progach plebanii nauczycieli i pedagogów naszych szkół, a także zasłużonych emerytów i byłych pracowników Zespołu Szkół w Rudawie i Szkoły Podstawowej z Nielepic. To wyraz dobrej współpracy a także życzliwości parafii i szkoły.

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się o godz. 15.00 nabożeństwem eucharystycznym w kościele. Została odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego.  Następnie uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnego posiłku na plebanii. Nie zabrakło pięknych życzeń, wspólnego kolędowania i długich rozmów. I w taki o to sposób, zostały zakończone tegoroczne spotkania opłatkowe różnych grup, środowisk naszej parafii.

Pozostało tylko czekać kolejnych Świat Bożego Narodzenia, … aby znowu spotkać się i cieszyć radością tajemnicy miłości Boga do człowieka, który nieustannie przychodzi do człowieka, aby błogosławić….

„Podnieść rączkę Boże Dziecię…”.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: