W ostatni dzień stycznia br. nauczyciele pracujący w szkołach naszej parafii przybyli na na plebanię, aby uczestniczyć w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. Dla parafii jest to wielki zaszczyt gościć w progach plebanii nauczycieli i pedagogów naszych szkół, a także zasłużonych emerytów i byłych pracowników Zespołu Szkół w Rudawie i Szkoły Podstawowej z Nielepic. To wyraz dobrej współpracy a także życzliwości parafii i szkoły.

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się o godz. 15.00 nabożeństwem eucharystycznym w kościele. Została odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnego posiłku na plebanii. Nie zabrakło pięknych życzeń, wspólnego kolędowania i długich rozmów. I w taki o to sposób, zostały zakończone tegoroczne spotkania opłatkowe różnych grup, środowisk naszej parafii.

Na zakończenie spotkania pani  Jadwiga Kołodzińska dyrektor Zespołu Szkół w Rudawie, w imieniu wszystkich gości podziękowała za życzliwe przyjęcie na plebanii przez gospodarza miejsca ks. Andrzeja Badurę.

Pozostało tylko czekać kolejnych Świat Bożego Narodzenia … i kolejnego spotkania … a

„Przybieżeli do Betlejem pasterze…”.