Po całym roku ciężkiej pracy nadszedł czas na upragnione wakacje.

Tradycyjnie w ostatni dzień nauki, który w tym roku przypadł w środę 19 czerwca, uczniowie, nauczyciele naszej szkoły spotkali się na Eucharystii w naszym kościele parafialnym. Wspólnie dziękowaliśmy Panu Bogu za mijający rok szkolny, i prosiliśmy o bezpieczny i dobry wypoczynek w czasie wakacji.

Mszę Świętą  sprawował ks. Robert Pochopień, który wygłosił kazanie okolicznościowe. We Mszy Św. uczestniczyli uczniowie ze starszych klas Szkoły Podstawowej w Rudawie.  Dzień wcześniej, we wtorek o godz. 18.00 została odprawiona Msza Św. dla uczniów młodszych ze Szkoły Podstawowej z Rudawy i Nielepic. Eucharystii przewodniczył ks. Andrzej Badura a kazanie wygłosił ks. Piotr Anielski.

Koniec roku to okazja do refleksji nad tym, co się w tym czasie wydarzyło, ale także czas na to, aby podziękować Panu Bogu za każdy dzień, za opiekę nad nami, za ludzi, których spotkaliśmy i za to, co dane nam było w tym roku przeżyć.  Jako społeczność szkolna nie mogliśmy pominąć spotkania  z Panem Bogiem.

Życzymy wszystkim udanych wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.