Rozpoczęła się 15 edycja Mistrzostw Polski LSO w piłce nożnej halowej. Nasza parafia wystartowała w 2 kategoriach: Lektor młodszy i Lektor starszy. Turniej odbył się 23 XI 2019 w Tenczynku.  Bardzo dobrze zaprezentowali się młodsi lektorzy i ministranci którzy nie byli zaliczani do grona faworytów a mimo to dzięki wielkiej waleczności i determinacji zwyciężyli w zawodach awansując tym samym do następnej rundy. Również bardzo dobre II miejsce zajęli starsi lektorzy którzy w finale dzielnie walczyli ale ostatecznie musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Obydwa zespoły zdobyły piękne puchary. Nasze drużyny  miały również w swoich składach najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika turnieju, którzy zostali wybrani przez jury zawodów. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów.