Cóż to był za dzień? Takich tłumów jeszcze Brzezinka nie widziała. Stara remiza Brzezinki wypełniła się  Seniorami z tutejszej miejscowości.  Radny Jan Szczepański – sołtys Brzezinki zaprosił czcigodnych seniorów Brzezinki na okolicznościowe spotkanie z okazji przypadającego w przyszłym tygodniu Dnia Babci i Dziadka. Ileż było radości na twarzach przybyłych gości.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej z Rudawy pięknym programem artystycznym złożyły na śpiewająco życzenia Babciom i Dziadkom. Potem pan Eugeniusz Jaros ze swoim zespołem wykonał wiązankę biesiadnych przebojów. Ręce  składały się same do klaskania. Wszyscy bez wyjątku nucili pod nosem kolejne piosenki, przypominając sobie młodzieńcze lata.  Takiej atmosfery życzyć by można było każdej imprezie. Jeszcze raz mieszkańcy Brzezinki udowodnili, ze potrafią  się  bawić.
Swoją obecnością uhonorowali Seniorów z Brzezinki goście: pani Elżbieta Burtan Wójt Gminy Zabierzów, pani Jadwiga Kołodzińska dyrektor Zespołu Szkół w Rudawie, pani Anna Domagała dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów,  pani Agnieszka Mleczko koordynator do spraw aktywizacji seniorów, pan Tomasz Kasprzyk radny Rudawy a także Witold Ślusarski dyżurny dziennikarz gminy Zabierzów.  Nie omieszkał złożyć życzeń czcigodnym Seniorom ksiądz Andrzej Badura proboszcz Rudawskiej parafii.
Ostatnie spotkanie z Seniorami przeszło do historii …  jedno z piękniejszych  spotkań z Seniorami w naszej  parafii. Żal, że to już ostatnie spotkanie. Trzeba znów czekać  długie miesiące, aż przyjdzie znów grudzień a z nim ciepły grudniowy dzień, ten jeden jedyny w roku, aby doświadczyć czegoś podobnego… miłości i życzliwości. Kiedy z życzliwością otwieramy się na drugiego człowieka, w którym dostrzegamy coś więcej…  bo Nowonarodzonego Zbawiciela. Do siego Roku.
PS: Janie dziękujemy…..