W niedzielę, 8 września br., w Domu Prowincjalnym Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Krakowie, miała miejsce podniosła uroczystość związana z profesją siostry Petroneli Śliwińskiej. W tym dniu siostra Petronela, pochodząca z Radwanowic, obchodziła swój diamentowy jubileusz życia zakonnego. 60 lat profesji zakonnej. Z tej okazji została odprawiona Msza Św. w intencji siostry Petroneli. Eucharystię dziękczynną za dar powołania sprawowali: ks. Janusz Zwoliński (pracujący w Grecji), ks. prof. Andrzej Zwoliński, który wygłosił okolicznościową homilię, Ks. Andrzej Sasuła proboszcz z Radwanowic, ks. Andrzej Badura proboszcz z Rudawy. Przy ołtarzu w kaplicy sióstr służebniczek zgromadziły się nie tylko siostry zakonnego  ale także liczni goście, rodzina, przyjaciele. Po zakończonej Mszy Św. nie zabrakło gorących życzeń i sto lat dla Jubilatki.