gn_logoW imieniu wszystkich obdarowanych Rodzin, pragniemy złożyć Państwu serdeczne podziękowania. Kolejny już raz pokazaliście nam, jak wielkie macie serca. Dziękujemy za to, że los innych nie jest Wam obojętny.

Oto słowa jednej z obdarowanych osób: Kochani Państwo, chcielibyśmy wciąż i wciąż dziękować. Odkrywamy coraz to nowe skarby i jesteśmy pod ich wielkim wrażeniem. Dzięki Państwa pomocy będziemy mieli Święta z prawdziwego zdarzenia. Pomoże nam to wyjść na prostą z tej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, a nasza córeczka ma zapewnione właściwe jedzenie na kilka miesięcy, co pomoże jej w szybkim powrocie do zdrowie. Szkoda, że w języku polskim brak jest słowa wyrażającego wdzięczność bardziej, niż słowo „dziękujemy”. Gdyby istniało, użylibyśmy go.

Szkoda, że w języku polskim brak jest słowa wyrażającego wdzięczność, bardziej niż słowo „dziękujemy”. Gdyby istniało, użylibyśmy go.

/fragment podziękowań jednej z obdarowanych osób/

Podczas Czwartego Wielkiego Finału Grudniowej Niespodzianki obdarowanych zostało 19 Rodzin z terenu gminy Zabierzów. W akcji udział wzięło ponad 40 Świętych Mikołajów. Rozwieziono ponad 140 paczek, wgn których znajdowały się m.in.: żywność, środki czystości, ubrania, obuwie, elementy sprzętu gospodarstwa domowego (pralki, lodówki, komoda, patelnia, sokownik, blender, pościel itp.), zabawki dla dzieci. Do naszej akcji włączyły się szkoły w Kobylanach, Balicach, Rudawie, Rząsce i Krakowie oraz Samorządowe Przedszkole w Zabierzowie. Ponadto dziękujemy Panu Mirosławowi Bukowskiemu za przekazanie opału, Ośrodkowi Sportowo Rekreacyjnemu w Zabierzowie, Firmie Kruk, Firmie KrakSmak. Wszystkich wymienionych, i tych, których nie sposób wymienić, serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie 10 stycznia 2016 r. o godz. 16.00 na salkę katechetyczną w Zabierzowie, przy ul. Kolejowej 7.

Z serca dziękujemy i życzymy pełnych pokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Wolontariusze GN

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: