„Na świecie było Słowo, a świat stał się przez Nie, lecz świat Go nie poznał. Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli. Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego – którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili. A Słowo stało się Ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy.” (J 1, 10 – 14)
Mszą o północy rozpoczęliśmy obchody jednych z najważniejszych świąt w Kościele – Bożego Narodzenia. Pełni radości z tego, że Bóg stał się człowiekiem życzymy wszystkim Parafianom błogosławieństwa Nowonarodzonego Chrystusa oraz spokojnego świętowania w gronie najbliższych.