W przeddzień Uroczystości Świętych, 31 października została odprawiona Msza Św. w naszej parafii z racji przypadającego odpustu parafialnego ku czci Wszystkich Świętych. To szczególna okazja, żeby wyrazić wobec Boga wdzięczność za dar naszych patronów, którzy za całą naszą wspólnotę parafialną orędują u Boga w niebie. Uroczystej liturgii przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. prof. Andrzej Zwoliński. Celebransami uroczystej Eucharystii byli nasi księża rodacy; Ks. Prałat Bronisław Siekierski, Ks. dr Grzegorz Wąchal, Ks. mgr. Szymon Miłek. Swoją obecnością zaszczycili księża z dekanatu na czele z ks. Dziekanem Andrzejem Szczotką. Po zakończonej Mszy Św. w procesji wędrowali nasi święci patronowie w relikwiach, życząc nam obfitości łask na każdy dzień naszego życia.