W poniedziałek, 26 lutego 2018 roku, imieniny  obchodził w naszej wspólnocie parafialnej Ksiądz Mirosław Cupek. Z tej okazji została odprawiona Msza św. w intencji Drogiego Solenizanta w naszym kościele. Mszy św. przewodniczył Ks Proboszcz Andrzej Badura. Wokół solenizanta przy ołtarzu zgromadziło się wielu parafian a szczególnie młodzież Liturgicznej Służby Ołtarza, przedstawiciele różnych grup modlitewnych naszej parafii. Po końcowym błogosławieństwie ustawiła się długa kolejka tych, którzy osobiście pragnęli złożyć życzenia solenizantowi. Wśród nich byli przedstawicieli Żywego Różańca, Wspólnota Domowego Kościoła, młodzież i dzieci.

Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim uczestnikom Eucharystii za obecność, modlitwę i życzenia. „Mimo wielkiego mrozu na zewnątrz nasze serca są dzisiaj gorące i wypełnione wdzięcznością za dar obecności i posługi Księdza Mirosława w naszej parafii” – powiedział  ksiądz proboszcz. Życzył Drogiemu Solenizantowi obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pani Rudawskiej w posłudze w naszej parafii.