W piątą niedzielę Wielkiego Postu ( 2 kwietnia br.) rozpoczęły  się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Trwały do środy. Zakończyły się dniem pokuty i pojednania. Ostatnim akcentem rekolekcji była uroczysta Eucharystia połączona z błogosławieństwem małżeństw. Tym razem rekolekcje w naszej parafii poprowadził o. Bartymeusz z Leżajska. Nowością tegorocznych ćwiczeń wielkopostnych było wyjście o. rekolekcjonisty do szkoły.  Spotkał się tam z dziećmi i młodzieżą w szkole w Rudawie i w Nielepicach. Rekolekcje to czas otwierania drzwi dla Pana Jezusa, aby Go spotkać w Słowie Bożym a nade wszystko w sakramencie Eucharystii. Dziękujemy parafianom, którzy znaleźli czas i chęć na spotkanie z Panem Jezusem. Niech słowo Boże zasiane w naszych sercach przez o. rekolekcjonistę wyda w naszym życiu duchowym stokrotny owoc. W górę serca do radosnego alleluja.