Po całym roku ciężkiej pracy nadszedł czas na upragnione wakacje.

W piątek 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy szkołę. Na uroczystej Eucharystii w kościele dokonali tego uczniowie, nauczyciele i rodzice z naszej parafii. Dzieci z klas młodszych Szkoły Podstawowej uczyniły to na Mszy św. o godz. 17.00. Natomiast ich starsze koleżanki i koledzy z Szkoły Podstawowej i Gimnazjum uczynili to podczas Eucharystii sprawowanej o godz. 18.00. Uroczystość została uświetniona obecnością pocztów Sztandarowych szkół naszej parafii. Okolicznościową homilię podczas Mszy św. wygłosił ks. Krzysztof Jobda. Na zakończenie Eucharystii zostały rozdane legitymacje Podwórkowego Koła Różańcowego dla uczniów, którzy w naszej parafii pragnęli włączyć się w modlitwę Żywego Różańca. Na zakończenie Eucharystii uczniowie, nauczyciele otrzymali uroczyste błogosławieństwo na czas wakacji.