„Przybieżeli do Betlejem pasterze….” Dzisiaj w drugi dzień świąteczny, kiedy wspominamy w kościele świętego Szczepana, pierwszego męczennika, gościliśmy Księdza Prałata Bronisława Siekierskiego z Olsztyna. Przybył do swoich rodzinnych stron i kościoła parafialnego p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie. Ksiądz Prałat na zakończeniu mszy św. oznajmił zgromadzonym wiernym o swoim jubileuszu kapłaństwa. W przyszłym roku drogi Jubilat będzie dziękował Panu Bogu za 50 lat kapłaństwa. Już dzisiaj Ksiądz Bronisław zaprosił na lipiec przyszłego roku na swoje uroczystości jubileuszowe w czasie odpustu rudawskiego. Życzymy Jubilatowi dużo zdrowia… i czekamy z niecierpliwością na kapłańskie święto naszego drogiego Rodaka. „Chwała na wysokości a pokój na ziemi”.