Po raz kolejny mieliśmy okazję do wspólnego świętowania wśród grup modlitewnych istniejących w parafii. W niedzielę  15 stycznia 2017 r. przy dzieleniu się  opłatkiem i śpiewach kolęd  przeżyliśmy  kolejne spotkanie opłatkowe.  Modlitwa, życzenia, wspólne kolędowanie i poczęstunek,  przyczyniły się  do stworzenia braterskiej wspólnoty,  która zanosi do Boga, za przyczyną Maryi, modlitwy w intencjach osobistych,  swoich rodzin i całej parafii. Wielkim ubogaceniem tegorocznego spotkania opłatkowego na plebanii była obecność mężczyzn  z Rady Parafialnej i męskiej  róży różańcowej.

Wszystkim, którzy należą do grup modlitewnych w parafii,  życzymy obfitości  Bożych łask i opieki Niepokalanej w Nowym Roku 2017.”Przybieżeli do Betlejem pasterze”.