Tradycji stało się zadość. Z okazji 8 marca pamiętaliśmy o naszych drogich i kochanych Paniach. W różnych miejscach naszej parafii ( Brzezinka, Nielepice, Niegoszowice ) odbyły się spotkania z Paniami.

Niezwykle uroczysty charakter miało spotkanie w świetlicy wiejskiej w Rudawie, które zorganizował Sołtys Rudawy Marcin Cieślak wraz tutejszymi radnymi Tomaszem Kasprzykiem i Janem Surówką. Wśród gości spotkania nie zabrakło Wójta Gminy Zabierzów Pani Elżbiety Burtan. Co prawda nie było historycznych prezentów w postaci rajstop i goździków, ale,  za to nie zabrakło żółtych tulipanów, którymi zostały obdarowane Panie z Rudawy. Atrakcją spotkania z okazji Dnia Kobiet był występ kapeli krakowiaków z Bolęcina.

Oczywiście – w dniu dzisiejszym – nie zabrakło modlitwy w intencji Kobiet. Ich trud i życie zostały polecone Matce Bożej Pani Rudawskiej podczas nabożeństwa w kościele. Matko Boża, Pani Rudawska – módl się za nami.