W niedziele 30 lipca świętowaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej odpust ku czci św. Anny. Na Mszy św. o 11.30 dziękowaliśmy naszej Patronce  za opiekę i wszelkie łaski otrzymane za jej przyczyną w naszym życiu osobistym i parafialnym. Wyjątkowo dopisali księża rodacy z Rudawy. Niektórzy musieli pokonać setki kilometrów, aby stanąć przy ołtarzu. I tak Ks. Janusz Zwoliński przybył z Greckich Salonik a z Olsztyna Ks. Prałat Bronisław Siekierski.Sumę odpustowa odprawiali także Ks. Sebastian Baster, Ks. Proboszcz Andrzej Badura, o. Bartymeusz z Leżajsk, który przez całą niedziele głosił słowo Boże. Pogoda dopisała. Msza św. odpustowa była sprawowana na zewnątrz kościoła,  przy odnowionej elewacji kościoła. Tym, którzy swoją obecnością, modlitwą i darem serca uświetnili naszą uroczystość, składamy serdeczne Bóg zapłać.

« z 2 »