W sobotę  28 stycznia br. odbyło się ostatnie spotkanie z seniorami w naszej parafii. Z okazji dnia babci i dziadka  Jan Szczepański sołtys Brzezinki zaprosił czcigodnych seniorów Brzezinki do świetlicy wiejskiej na wspólne biesiadowanie. Wśród gości nie zabrakło Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan,  dyrektora Zespołu Szkół w Rudawie Jadwigii Kołodzińskiej i radnych z Rudawy. Do życzeń pani Wójt Elżbiety Burtan dołączył słowo Ksiądz Proboszcz Andrzej Badura, życząc czcigodnym seniorom dużo zdrowia i pogody życia. Pan Eugeniusz Jaros zatroszczył o wspólny śpiew biesiadujących gości. Gościnne z programem artystycznym wystąpiły dzieci ze szkoły z Rudawy.

Śpiew kolęd i szlagierów biesiadnych słychać było nie tylko w świetlicy w Brzezince.  „Z tamtej strony rzeki”. Oczywiście nie zabrakło pięknych polskich kolęd.