W sobotę, 8 grudnia br. Seniorzy z Pisar spotkali się w świetlicy środowiskowej na tegorocznym spotkaniu opłatkowym. Tradycji stało się zadość, i w tym roku mieszkańcy Pisar rozpoczęli naszej parafii spotkanie opłatkowe, połączone ze złożeniem sobie życzeń świątecznych. Atmosferę radosnego adwentowego oczekiwania przerwał śpiew kolędy „Wśród nocnej ciszy”. Po odczytaniu Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa Ewangelii wg. św. Łukasza, wspólnej modlitwie, czcigodni Seniorzy złożyli sobie życzenia. Do tych pięknych życzeń dołączyła się Pani Elżbieta Burtan Wójt Gminny Zabierzów a także Pan Andrzej Kaczmarczyk radny i sołtys Pisar.

Spotkanie Seniorów uświetnił występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej z Rudawy.

Życzymy Czcigodnym Seniorom długiego życia i pogody ducha!!!