Drodzy Jubilaci! „To było jak wczoraj…”. Pamiętacie wszystko, chociaż minęło 50 lat! Tymi słowami rozpoczęła się w Rudawie Msza Św. w intencji małżonków przeżywających 50 rocznicę ślubu. Jak zaznaczył ks. Proboszcz w kazaniu nie każdemu można powiedzieć – jak śpiewa Krystyna Giżowska – „przeżyłam z tobą tyle lat…”.

Złote Gody przeżywali:

Państwo Janina i Stanisław Korbiel z Nielepic.

Państwo Anna i Kazimierz Sarnek z Nielepic.

Patrzymy dziś na Was z podziwem, zachwytem i wielką wdzięcznością za Wasze półwieczne świadectwo pięknego  życia.

Dziękujemy Jubilatom za świadectwo życia w miłości i wierności. „Dziś patrzymy na Was z podziwem, zachwytem a zarazem wielką wdzięcznością za Wasze półwieczne świadectwo pięknego  życia. Udowadniacie, że jeśli dwoje ludzi łączy prawdziwa miłość, wzajemny szacunek a także przymykanie oka na słabość i ułomność drugiej strony, to można przeżyć ze sobą 50 lat i nadal patrzeć na siebie, jak wtedy w roku 1968 roku, kiedy stanęliście przed ołtarzem” – zaznaczył w kazaniu kaznodzieja.

Życzymy Wam Czcigodni Jubilaci doczekania dębowego jubileuszu. Do zobaczenia…