PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNA PO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Announcement Date: Czerwiec 4, 2016

4 czerwca br. grupa dzieci, które w tym roku przeżywały I Komunię Świętą wraz z rodzicami i ks. Mirosławem,  udała się w pielgrzymce dziękczynnej do Sanktuarium Pasyjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej i papieskiego miasta Wadowic.

Na tym pielgrzymim szlaku, podążając  śladami naszego wielkiego rodaka, św. Jana Pawła II, dzieci chciały wyrazić swoją wdzięczność Chrystusowi Panu za dar spowiedzi sakramentalnej i Eucharystycznego chleba, którym od dnia 15 maja mogą się często karmić. W Bazylice Matki Boskiej Anielskie została odprawiona Msza Święta w intencji dzieci i ich rodzin. Uczestnicy pielgrzymki nawiedzili Kaplicę  Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej. Na zakończenie pobytu w Kalwarii dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

W10 W11 W12 W13
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/PIELGRZYMKA KOMUNIJNA 2016/thumb/W14.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 275

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 305

W14 W15 W16 W17 W18 W19 W20 W21 W22 W23 W24 W25 W26 W27 W28 W29 W30 W31 W32 W33 W34 W35 W36 W37 W38 W39
« 1 z 2 »

Ostatnim punktem pielgrzymki było odwiedzenie parku miniatur w Inwałdzie.

« 1 z 2 »

Dzieci komunijne wraz rodzicami pragną serdecznie podziękować ks. Mirosławowi za piękną pielgrzymkę i przygotowanie do I Komunii Świętej….