…To już naprawdę koniec…. Ostatnie spotkanie kolędowe w parafii Wszystkich Świętych w Rudawie przeszło do historii. Tym razem na plebanii spotkali się nauczyciele na opłatkowo – kolędowym spotkaniu.To już tradycja, że na przełomie nowego roku w okresie kolędowym dochodzi do takiego spotkania na plebanii. Duszpasterze parafii goszczą  nauczycieli z parafii a także emerytowanych pracowników szkoły.  W tym roku, co prawda już w karnawale, ale jeszcze przed Wielkim Postem, zabrzmiały ponownie polskie kolędy. I znów powróciły  te wyjątkowe chwile i wspomnienia związane z tajemnicą Bożego Narodzenia. Jak przystało na spotkanie kolędowe wszystko zaczęło się od modlitwy w kościele. Dokładnie o godzinie 15.oo na nabożeństwie eucharystycznym została odśpiewana koronka do miłosierdzia Bożego. Pomodliliśmy się o błogosławieństwo Boże dla naszych nauczycieli a także pamiętaliśmy o zmarłych pracownikach szkoły. W modlitwie uczestniczyli nauczyciele, pracownicy szkoły, a także emerytowani nauczyciele.
Dalsza część spotkania odbyła się na plebanii. Przy „tłustym czwartku” nie zabrakło przysłowiowego pączka.Na koniec spotkania pani Jadwiga Kołodzińska dyrektor Zespołu Szkół w Rudawie podziękowała księdzu Proboszczowi  za zaproszenie i miłą atmosferę.  Wszyscy życzyli sobie doczekania kolejnego spotkania…..